TOPlist

Resident Evil 6 - rozbor traileru

Příběh

Příběh hry bude podle traileru nejspíš rozdělen na 3 části:

1. Hra někde v Americe za Leona a neznámou ženu
2. Hra v Číně za Chrise a tým vojáků
3. Hra za neznámého muže a ženu (podle teorie Sherry Birkin z RE2) v zimě neznámo kdeLeon Scott Kennedy

Leon bude pravděpodobně hlavní herní postavou v jedné z částí hry. Ze záběru můžeme poznat, že Leon už nám zestárnul.

Chris Redfield

Chris Redfield bude určitě také herní postavou, tentokrát ale v části hry, která se odehrává v Číně.

Ingrid Hunnigan

Leonova informátorka, která Leona informuje o různých lokacích v prostředí a podává mu instrukce o jeho misi bude i v RE6.

Neznámý muž

Tento muž nám nebyl představen ani v traileru, ani v jiných dílech, kde se ani nevyskytuje. Jediné, co je o něm vidno je to, že bude hlavní hratelnou postavou v jedné z částí hry (pravděpodobně část v zimě neznámo kde)


Starý známí?

Vypadá to, že majini se samopalem budou i zde. Poprvé jsme je viděli v Resident Evil 5, jinde totiž nejsou. Sice se v RE6 nebudou jmenovat "majini", ale budou tam.


Adjule?

Vypadá to, že tu budou i Adjule! Adjule se vyskytují v RE5, no podívejte se na tu podobu


Nový druh Giganta

V Resident Evil 4 byl El Gigante. Od něj potom vznikl jeho nový druh - Ndesu, který byl v Resident Evil 5. Že by tohle byl nový, třetí druh? Podívejte se sami: obří ruce, obří nohy, celkový obr, jen trošku jiný než jeho předchůdci


Sherry Birkin?

Co je to za ženu? Teorie pojednávají o tom, že tato žena by mohla být Sherry Birkinová z Resident Evil 2. Každopádně bude spolupracovat s neznámím mužem...


Neznámá žena

Další neznámá a v sérii nová ženská postava


Zombie

Zombie jsou konečně na scéně. Ano, po RE4, RE5 a RE: Mercenaries 3D tu máme zase zombie. Vypadá to, že v této hře budou nejen nakažené zombie, ale i parazitovaní lidé...hlavně že nás někdo bude žrátNové zbraně

Na jednom záběru můžeme vidět Leona se sekyrou, kterou zasekne do hlavy jedné zombie. Je to zbraň, která doposud byla jen v jednom dílu více než 20-dílné série, a to jen v jednom scénáři - RE: Outbreak file #2 (flashback).


Město

Jedna z částí hry, nejspíš ta s Leonem se bude odehrávat i ive městě Tall Oaks. Nasvědčuje tomu tento nápis záchranné stanice v Tall Oaks.


Jízda v obrněném transportéru

Vidíte sami. Chris Redfield jede v obrněném transportéru. Jízda v takovýchto dopravních prostředcích není v Resident Evilech příliš častá...Otázkou však je, zda-li se bude moci řídit, což asi ne. Pravděpodobně budeme moci jen střílet, jako v RE5.


Kameraman

V traileru můžeme spatřit kameramana, kterého Chris odstrčí. Za ním jsou další utíkající lidé. Znamená to, že možná ze začátku příběhu uvidíme normální lidi.

Prezident a Bílý dům

Na jednom ze záběrů je Leon a neznámá žena, jak míří na zombie, ve kterou se proměnil americký prezident. To je určitě jasné, neboť jej Leon oslovuje jako "pana prezidenta". Nejisté je ale to co je po tomto záběru - že by se hrálo i v bílém domě?

Další monstra

Kromě gigantů a zombie je možno v traileru vidět i další monstra. Jedno je velké, a jak to vypadá, tak i hodně silné a odolné. Je to možná jeden z nových druhů Tyranta i přesto, že Tyrant se naposledy objevil někde v Outbreak sériích. Dále vidíme tmavé monstrum připomínající Bigman majini z RE5 a to čtvrté už mi nepřipomíná vůbec nic... Na posledním screenshotu vidíme Leona, ale co je tam vzadu, to se dozvíme asi někdy jindy...

« Zpět