TOPlist

Rozbor druhého traileru na Resident Evil 6


Tak jsem se na trailer podíval trochu podrobněji a hlavně zpomaleně, záběry jsou totiž rychlé a lidské oko není schopno všechno tak rychle povnímat. Na jednom záběru při vzpomínce Jakea Mullera z traileru je muž, který je podle informací, které nám sdělil jeden z pracovníků CAPCOMu, otcem Alberta Weskera. Nadále se ve hře objeví i Ada Wong, tentokrát s jiným účesem než měla předtím. Bude podle informací, které se mi podařilo zjistit, pracovat pro Weskerova otce, jestli to vůbec jeho otec je. Přímo v traileru Ada říká, že Albert Wesker byl "perfektní imbecil". Weskerem juniorem by měl být Jake Muller, muž na misi se Sherry. Trailer dokonce potvrzuje, že onou ženou s krátkými blond vlasy je Sherry Birkin z Resident Evil 2, kde se ještě jako jedenáctiletá toulala po policejní stanici v Raccoon city. Dále můžeme vidět nové lokace - laboratoře a zimní oblast.

V Resident Evil 6 budou tři rozdílné příběhy. Jeden se bude odehrávat v Tall Oaks v Americe, druhý v Evropě ?, a třetí v Číně, kde všechny tři příběhy skončí. Hratelnými postavami budou Chris Redfield, Leon S. Kennedy, Helena Harper, Sherry Birkin a Jake Muller.

Pozor! CAPCOM mění datum vydání Resident Evil 6! Namísto původního data vydání 20. listopadu 2012 je hra nyní plánována na 2. října 2012! Tím se potvrzuje to, že vývoj hry jde nejspíš opravdu rychle.

Dále - obrazem:


Leon s Chrisem se potkají
Otec Alberta Weskera ???
Ada Wong
Jake Muller
Sherry Birkin
Leon
Chris a neznámý voják
Sherry a neznámý muž
Působení C-viru
Čína
Datum vydání v 2. traileru« Zpět