TOPlist

RE: Revelations - záhada z E3 traileru

V E3 traileru na Resident Evil: Revelations jsou scény, které v celé vydané hře vůbec nejsou. Je to buď z beta verze, nebo z nějakého bonusu podobnému "Lost in nightmares" v RE5, který by byl součástí hry při limitované edici, která bude vydána v květnu 2012, nebo je to jeden velký odkaz na pokračování Revelations, původní hra přeci jen končí pro pokračování a tvůrci hry mohou takto "tajemně" ukázat, že na něm pracují.


Pusťte si trailer:
Ujasníme si to...Resident Evil: Revelations mám už několikrát dohrané, na lehkou i na těžkou, takže vám píšu něco víc:


Neznámá místa
Tato chodba vůbec není v původní hře
Oblek a Chris?
Jill v základní kampani rozhodně nemůže mít tento oblek a už vůbec ne na misi s Chrisem, ale má battlesuit (bojový oblek známý z RE5).
Vila?
Tato hala je úplně stejná jako ve vile Ozwella Spencera v RE1 (alespoň z tohoto pohledu), jenže to je na nějaké lodi. Problémem je, že to není na žádné ze tří lodí v původní hře.
Chris, Jill a zase neznámá chodba
Toto by mohlo naznačovat tomu, že Chris a Jill jsou v nějaké budově. Na lodích v Revelations jsou totiž kulatá okna.
Zombie
Na obrázku z traileru je zombie útočící na Jill. Ve vydané hře RE: Revelations přitom žádné zombie nejsou! V pozadí vidíme, že jsou v již zmíněné hale.
Zombie útočí
Zombie zaútočí na Jill
Chapadla?
Toto jsou nějaká chapadla, to také ve hře nikde není.
Agent Hunk
na jednom z krátkých záběrů je možné vidět i Hunka, který zápasí se stejnou zombií jako Jill. Ten však také ve hře není.
Jill málem spadne do ohně
Další věc, která není k vidění
Schody a valící se voda
Musí to být na nějaké lodi. Podívejte se jak se za Jill a Chrisem valí voda.
Zvláštní - dva Chrisové!
Ano, v Resident Evil: Revelations jsou sice dva Chrisové, jenomže ten na té židli je jen plastová figurína jako past na Parkera a Jill. V tomto traileru je ale živý, dýchá a dokonce mluví! Podívejte se pozorně na obrázek. Je to úplně jiná místnost než ta, ve které je Chrisova figurína ve vydané verzi. Vytvořil jsem zesvětlený obrázek, na kterém vidíte v pozadí zrcadlo, na kterém se odráží obraz Jill.
Jill má dvě pistole
Jill na tomto záběru drží dvě pistole. Jednou míří na Chrise na židli a druhou na druhého Chrise, přitom ve vydané hře žádnou "Hitmankou" neni.
Je tohle Chris?
Co myslíte, je to Chris? Já si myslím že ne. Nemůžu to ale vědet na sto procent, takže nic netvrdím. Vypadá to ale že má knír...
Dejte mi za pravdu, že je to opravdu zajímavé. Možná že vážne bude druhý díl, nebo toto jsou záběry stvořené jen pro trailer. To by ale byla škoda a věřím spíše tomu, že hra Resident Evil: Revelations dozná svého pokračování i když teorie toho, že tohle bude pouze mise v edici není zrovna k zahození. Máte svůj názor? Podělte se o něj s ostatními hráči v návštěvní knize zde


« Zpět